Местное самоуправство

Про таке

Павло Кириленко
Справами проти колишнього очільника Донецької ОВА та теперішнього керівника Антимонопольного комітету Павла Кириленка займаються в НАБУ і САП.
/
Будинок під Києвом, який нібито придбав тесть Кириленка. Фото: “Схеми”
Маєток та дві земельні ділянки під Києвом, чотири елітні квартири в Ужгороді та ще три — у Києві, 200 квадратних метрів офісної нерухомості в столиці й два кросовери, — все це майно виявили журналісти-розслідувачі проєкту “Схеми” у рідних колишнього очільника Донецької ОВА Павла Кириленка, який нині обіймає посаду керівника Ант
/
Минулого тижня, на ФБ сторінці Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил була оприлюднена інформація про завершення досудового розслідування та передачи до суду — “СУДИТИМУТЬ МЕРА КОСТЯНТИНІВКИ, ЯКИЙ ПІД ЧАС ВІЙНИ ЗАЛИШИВ МІСТО БЕЗ ОБОРОНИ, ЗАВОЛОДІВШИ КОШТАМИ МІСЬКРАДИ”.
/
Правоохоронці Донеччини розслідують справу щодо привласнення бюджетних коштів.  Як зазначається, міському голові Костянтинівки та керівнику місцевого комунального підприємства на Донеччині повідомлено про підозру у заволодінні чужим майном та службовому підробленні (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
/
В коридорах власти Константиновской городской тергромады созрело очередное служебное расследование. Как следует из документа, руководство города намерено исследовать деятельность главных менеджеров коммунального хозяйства громады и одного из предприятий этой сферы.
/
Как известно, мегаполисы «никогда не спят». А в нашей городской территориальной громаде никогда не отдыхают местные чиновники. Вот и 6 января, в Сочельник, в исполкоме собрали рабочее совещание по интересному вопросу — созданию в Константиновской громаде Электронного Контакт-Центра. 
/
Ще в серпні місяці були дебати за круглим столом під очільництвом нашого мера, де вже розглядалось питання не тільки ціноутворення, але й ряд інших насущних питань та пропозицій щодо вдосконалення та покращення цієї інфраструктури, а саме:
/
Ми заявляємо рішучий протест проти таких дій влади. Ми заявляємо про те, що будемо боротися та об’єднувати людей проти цього. Для цього ми створюємо ГРУПУ ПО ЗАХИСТУ ТРАНСПОРТНИХ ПРАВ ГРОМАДЯН ІМЕНІ ПАВЛА РУДЕНКО.
/
На минувшей неделе начальник горуо Ольга Барабаш была уволена с занимаемой должности.
/
Эпопея с отлучением Ольги Барабаш от должности, пик которой пришелся на прошлую неделю, ког
/
Пів року тому очільниця освіти Костянтинівки Донецької області Olga Barabash публічно звинуватила міського голову (представник ОПЗЖ) і деяких посадовців у корупційних схемах і
/
Тільки-но і лишається що жартувати, бо насправді картина не дуже весела.
/
Сьогодні, 16 вересня, в кабінеті секретаря Костянтинівської міської ради Д.Коржикова відбулось чергове засідання комісії з розслідування інциденту, який мав місце на початку серпня - коли очільниця міського відділу освіти Ольга Барабаш побила мобільним телефоном свого заступника — Маслова.
/
Сегодня, 15 сентября, начальник управления образования О. Барабаш дала пресс-конференцию по поводу проблем детского сада № 23 «Улыбка», что на поселке Червоный.
/