Прошу слова!

Про таке

Що я хочу написати, то це те, що після перших сильних обстрілів, люди з Костянтинівки почали масово евакуюватися. Це добре. Своєчасна евакуація рятує життя та легше потім працювати волонтерам.
/
Хоч на санчатах вже не і приходиться так гарцювати як минулим поколінням, але віз проблем з опаленням в місті вже своїм дишлом починає потихеньку бити по відповідальним та відповідним головам міста.
/
За словами очільника нашої громади Азарова О.А., наша «Тепломережа» допрацьовує сезон у статусі обласного підпорядкування і готується її передача місту.
/
Мені вже приблизно 9 місяців не дає спокою одне питання - чи є межа нашої байдужості? Здається, що немає. Не дарма одна мудра людина сказала, що сама страшна людина на світі - це байдужа. Поясню чому.
/
Вся Украина обговаривает сегодня две темы — будут ли наступать русские и посадят ли Порошенко. Если коротко отвечать на эти два вопроса, то ответ получится и правда коротким. Нет, никакого полномасштабного вторжения россиян не будет. Напряженность будет. И наш город даже услышит ее с восточной стороны.
/
Спасибо Байдену — войны не будет! Если забыть, что уже восьмой год рядом с нами погибают солдаты. Мы то понимаем, что она и не прекращалась. А для всей остальной Украины — облегчение. Можно спокойно готовиться к Новому году с хорошим настроением, не с озабоченным войной лицом покупать шампанское.
/
Хтось "по простотє душевной" гадає,що сепаратизм-поняття сучасне та молоде. Але ж це зовсім не так, бо він існував з тих часів, коли з'явилося людство. Ми не будемо поглиблюватись у світову історію, а згадаємо дещо на місцевому рівні.
/
А у нас дрова. А у нас уголь. А мы просто топим нашу печку чем попало. Так дешевле. Конечно, прикольно наблюдать, как дрова дорожают в связи с подорожанием цены на нефть на мировых рынках. Это сродни поднятию цены на большой стакан семечек у бабушки в связи с поднятием цены доллара.
/
Майже рік назад в Костянтинівці з’явився новий міський голова та нові депутати міської ради. Маловідомий керівник місцевого юридичного бюро Олег Азаров йшов на вибори, фактично, «без команди» від політичної партії «Опозиційна платформа за життя».
/
Чи стикалися ви з проявами насильства в родині, чи може чули про жахливі історії від знайомих? Звісно чули, чи були свідками, ну хіба що не вважали за злочин рукоприкладство чоловіків по відношенню до жінки чи дітям. Та й в якій родині не трапляється.
/
Неожиданно нам подкинули “красную зону» карантина. Как всегда мы были не готовы. Коронавирусу уже больше года, а мы не готовы. Народ массово не заготовил сертификаты вакцинации. И теперь предъявляет претензии — чего вы, мол, боитесь.
/
Та чехарда событий, которые происходят в Киеве, способны не только сбить с толку простого непосвященного украинца, но даже свести его с ума.
/
Ми на порозі чергової річниці нашого любимого міста. Всі з нетерпінням чекають того дня, коли величний фейерверк прикрасить різноманітними барвами вечірнє небо Костянтинівки під гучну музику з келихами оковитої. Звичайно, буде ще вжито тони піджареного  м’яса та інших яств.
/
Дмитрий Саввич Кюрджиев до войны работал в Налоговой инспекции Киевского района Донецка. Когда в 2014 году пришла «русская весна», с группой своих друзей (в основном члены ВО «Батьківщина») организовал батальон «Артемовск». Командир – наш земляк Константин Матейченко.
/