Местное самоуправление

Про таке

скільки заробили голови військових адміністрацій донецької області в 2023 році
Журналісти Вільного радіо дізналися, скільки грошей отримали очільники міських військових адміністрацій від початку цього року. Всі посадовці мають премії, які перевищують базовий оклад у декілька разів та різні інші надбавки. Хто з них заробив найбільше — читайте далі. 
/
Про нагородження президентськими відзнаками ТОП-чиновників області та керівників міських військових адміністрацій Донецької області, на своїй ФБ-сторінці повідомив голова Донецької ОВЦА Павло Кириленко.
/
Як каже трудовий люд — “Пі$діти — не мішки тягати”, або, якщо цей вислів докласти до костянтинівський реалій (взагалі, таких аналогій можна знайти багацько, але одну-дві наведемо), то можна сказати і так — “Грамоти роздавати, то вам не сміття розгрібати...”, або ж ось так — “PR — то така штукенція, що дозволяє комунальникам зна
/
Майже тиждень минув, але все ж вважаємо за доцільне дати інформацію про створення в місті Костянтинівської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області.
/
На розгляд чергової сесії міської ради виноситься питання прийняття у комунальну власність Костянтинівської міської територіальної громади 31 житлового будинку, які не увійшли до ліквідаційної маси їх попереднього власника, підприємства-банкрута — Костянтинівського державного хімічного заводу.
/
Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу опублікував результати дослідження інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч мешканців. Рейтинг враховує сорок показників та показує інституційну привабливість ТГ у минулому році.
/
Кінець минулого та початок цього року ознаменувалися прийняттям нашою владою цілої купи потужних рішень по запобіганню корупції в громаді.
/
20 січня відбудеться позачергова сесія міської ради. Розглядати на ній будуть одне питання — про внесення змін до бюджету 2022 року.  
/
Увага - в цій момент у прямий трансляції проходить звіт міського голови за 2021 рік.
/
Шановні мешканці Костянтинівської міської територіальної громади! Костянтинівська міська рада повідомляє про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо обговорення з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.
/
Костянтинівська влада чомусь вважає, що річницю її приходу треба вважати з середини грудня 2020-го, коли вони з’явилися у виконкомі і почали працювати. Але реально ці півтори місяця простою після виборів це також результат їх роботи та їх вибір.
/
09.11.2021 о 09-00 годині відбудеться в онлайн-режимі за технологією Cisco Webex засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Костянтинівської міської територіальної громади та плану заходів з її реалізації на період до 2027 року.
/
На минулому тижні пройшла чергова сесія міської ради. Серед майже 30 питань та рішень, які розглядали та приймали депутати, було багато проєктів рішень, які стосувались бюджетного процесу, фінансового становища нашої тергромади на тепер та на найближчі роки, та питань напрямків її економічного розвитку.
/
У вівторок, 13 липня, відбулося засідання «Круглого столу» на тему «Взаємовідносини представників органів місцевого самоврядування з ОСББ міста Костянтинівка».
/