Соб. инф.

Про таке

Під таким лозунгом 20 липня пройшла акція учасників АТО та ООС під стінами обладміністрації в Краматорську. «Ми готові відразу звідси розійтися, але при одних умовах – керманич області вийде та скаже – Ляха головою ВЦА Слов’янську не буде!», — відразу визначилися організатори акції. 
/
Минула апаратна нарада, була, як ніколи, «бравурною» зі сторони освіти. Виконуюча обов’язки начальника Елла Гармаш та заступник начальника Володимир Маслов заявили про те, що управління майже виконали всі заходи з підготовки закладів освіти до нового навчального року (передаємо «без купюр», дослівно):
/
Поліцейські вилучили у чоловіка набої, попередньо, пістолет ТТ та два магазини до нього. За даним фактом поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури розпочато досудове розслідування. 
/
«Активные парки» готовят к открытию в Бахмуте и Константиновке в рамках президентской программы «Здоровая Украина», — сообщает пресс-служба Донецкой облгосадминистрации.
/
60, 70 и даже 80 — это не старость, если ты СПОРТСМЕН. В этом мы смогли убедиться, приняв участие 10-11 июля в г. Днепр в IX Всеукраинских Играх ветеранов спорта памяти Михаила Баки. 
/
Наскільки якісно кладеться асфальтове покриття і скільки воно витримає — покаже час та відгуки автомобілістів. Але зазначимо, що асфальт кладеться досить товстим шаром, та й ще розширюються узбіччя. Ну то й добре. Але скільки поцуплено на цьому ремонті, то знають лише слідчий, головний підрядник та Зе...
/
Здравствуйте! Прошу внимания горожан Константиновки, особенно жильцов дома 11 по бульвару Космонавтов.
/
31 липня, о 16.00, в Костянтинівському Палаці культури та дозвілля відбудеться художня вистава — приємна, інтригуюча комедія Женихи.
/
З нагоди 30-ї річниці Незалежності України, 2 серпня, о 18.00, в Костянтинівському палаці культури та дозвілля відбудеться концерт Національної заслуженої КАПЕЛи БАНДУРИСТІВ ім. Г.Байбороди.
/
У погоди, як відомо, немає поганої погоди. Взимку всі мерзнуть та мріють про літо. Літом — навпаки — “коли скінчиться ця спека...”, - кажуть люди, на що їм відповідаю — “ось прийде зима...” Ніколи не треба підганяти час, аби минула спека чи холод, бо це — час, якого в нашому житті і так замало.
/
Активист М.Еремеев про цены на воду
/
9 июля состоялось заседание первого в нашей громаде Круглого стола малого и среднего предпринимательства и представителей грантодателей "Привлечение инвестиций — путь к Константиновской перспективе".
/
Під час проведення оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою "Мак" співробітники сектору кримінальної поліції відділу поліції № 2 (Костянтинівка) отримали інформацію про те, що мешканець селища Молочарка вирощує канабіс.
/
12 июля в 16:52 диспетчер Службы спасения получил сообщение о том, что по ул. Калмыкова в городе Константиновка на крыше подъезда находится мужчина, который нуждается в медицинской помощи.
/
З 9 по 11 липня на базі відпочинку Рів’єра (Лиманська ТГ) за ініціативою Громадської організації «Федерація футболу північного Донбасу», за підтримки Краматорської районної державної адміністрації був проведений «Відкритий турнір з мініфутболу 6х6». 
/
Це списки періоду масового заселення донецьких степів після знищення в 1775 році Вольностей Запорозьких російською царицею Катериною Другою. Землі Вольностей були окуповані і роздані царськими урядовцями поміщикам з умовою заселення мало населених запорожцями степів.
/
/
/
Мы смотрим в окошко И ждём с нетерпением, Когда же домой Наша мама придет. Стоим и гадаем Мы с лёгким волненьем, Что из магазина Она принесёт.
/
Мероприятие будет проходить на берегу Клебан-Быкского водохранилища, рекреационный участок "Солнечная Долина", в 15 км от Константиновки, въезд со стороны села Катериновка.
/