Герои не умирают!

Про таке

Молодший сержант Андрій Іванін на псевдо «Сєдой» загинув 17 листопада 2022 року в бою з окупантами біля селища Білогорівка на Луганщині.
/
25 квітня на могилі загиблого 5 років тому при виконанні бойового завдання  СЕРГІЯ ІСАЄВА зібралися його друзі, побратими, всі, кому небайдужа доля нашої країни та нашого краю.
/
5 років тому при виконанні бойового завдання поповнив небесний блок-пост боєць 122 ОАЕМБ, який народився та виріс в Костянтинівці (Донеччина) СЕРГІЙ ІСАЄВ.
/
І все ж таки День пам'яти Небесної Сотні на наших теренах, тим, хто був на Майдані залишив після себе приємні відчуття.
/
Знову закінчується лютий і знову ми згадуємо ті страшні, але величні події - вбивство бандою озвірилого януковища простих хлопців та дівчат, які пішли на небо заради нас. Як в цьому році вчителя будуть розказувати дітям, який урок Небесної сотні проведуть, чи дойдуть до сердец дітей та молоді?
/
  Кожен раз, коли приймаєш участь у таких заходах, розумієш – наскільки вони важливі. Наскільки відображають сучасну реальність – ми мешкаємо разом з військовими, ми стали військовими містечками, ми стали з ними одним цілим.
/
Ось і знову ми згадали тебе, Сергій.
/
Сказати, що про це писати важко – значить нічого не сказати. А бути на його похованні ще важче. Неможливо описати відчуття, коли бачиш цю розбиту, синю голову. Коли розумієш, хто і за що його вбивав. Коли бачиш горе близьких.
/
ЦЯ СТАТТЯ ВИЙШЛА У ДРУКОВАНІЙ "ПРОВІНЦІЇ", КОЛИ АРТЕМ ЩЕ БУВ ЖИВИЙ. ВІН ПОМЕР СЬОГОДНІ - 6 ГРУДНЯ.  АЛЕ ВІД ЦЬОГО ВОНА СТАЛЕ ЩЕ БІЛЬШЕ АКТУАЛЬНІШОЮ. СВІТЛА ПАМЯТЬ
/
Ясна річ, що цей заголовок - більше бажане. Але зустріч у міському краєзнавчому музеї з учнями 8-го класу 5-й школи мене особисто в цьому переконала. 
/
Влада, як завжди, відзначила це у робочий день. Ясна річ - у вихідний їм треба відпочивати від "трудов праведних". Але ж державний День пам'яті жертв голодомору - сьогодні.
/
25 квітня виконується два роки, як під час виконання бойового завдання під Новгородським загинув Сергій Ісаєв. Військовослужбовець 122-го окремого аеромобільного батальйону - перший наш герой, мешканець Костянтинівки, який загинув у сучасній війні України та Росії.  
/
22 квітня 1918 року Слов'янська група (командувач — В.Сікевич) Окремої Запорозької дивізії Армії УНР визволила від комуно-московської окупації Костянтинівку. Ворог втік, здавши місто без бою. Те саме було напередодні при визволенні Краматорська і Дружківки.
/
Группа активистов во главе с лидером ВО «Свобода» Я.Маланчуком отметила в Константиновке очередную годовщину расстрела на Майдане Небесной сотни.
/