Володимир Березін

Про таке

Щойно нам зателефонував друг редакції, відомий громадський діяч, керівник Пласт Краматорськ та ГО Культурно-освітня фундація "Лібері Лібераті" - Максим Потапчук.
/
На жаль О.Рослов, як керівник Костянтинівської військової адміністрації не пройшов нашу перевірку на антиОПЗЖ. На День Державності Донецька обласна військова адміністрація рекомендувала всім громадам Донеччини розмістити в себе на сайтах головних державників на їх теренах.
/
Іноді здається, що работа тебе, як журналіста ось для цього й потрібна... Щойно від обстрілів фашистсько-рашистських окупантів загинув ще один костянтинівець.
/
В цю суботу 19 лютого, до нашого міста завітала вкрай неординарна людина — музикант, спортсмен, блогер, мандрівник Дмитро Щебетюк. «Незапрошений експерт з натхнення» — назвали його працівники Костянтинівського краєзнавчого музею, який відвідав Дмитро.
/
В цю неділю, 13 лютого, в офіс Костянтинівського Центру природних технологій завітала цікава людина — Станіслав Крупаж (Чехія). Цій молодий, але досвідчений фоторепортер (пройшов від Алтаю, Афганістану до Бейруту та Сомалі) зараз по завданню журналу "Шпігель" працює на Донеччині.
/
Щось ніяк не може наша молода команда міської влади відійти від застарілих методів роботи – замилювання очей, імітації бурхливої діяльності і т.ін.
/
Сьогодні багато працівників бюджетної сфери Костянтинівки почали свій робочий день з акції на майдані перед Палацом культури та дозвілля: нове свято День Єднання під лозунгом - “Єднаймося заради спокою та миру в Україні!”.
/
28 січня провела своє чергове засідання Громадська рада при нашому місьвиконкомі.
/
«Вибиті шибки, двері, немає даху та все навколо поросло чагарниками – все, що залишилося від будинку Тихих в селі Їжевка, де 95 років тому народився Олекса Тихий – зараз це Костянтинівська громада…», — так починалися в ці дні репортажі, присвячені нашому видатному земляку по загальноукраїнських каналах телебачення.
/
Алло! Пане Олеже Анатолійовичу, ви дивитеся сайт міської ради? - хочеться запитати міського голову.
/
Як ми не чекали та сподівалися на вихід запису засідання нашої Громадської Ради від 21 січня на ютуб-каналі міськради, так і не дочекалися. Тому, якщо не все опишемо — дивіться там, якщо з’явиться.
/
На питання, хто такий Олекса Тихий, ми тепер впевнено можемо відповідати - СИМВОЛ КОСТЯНТИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ.
/
Кінець минулого та початок цього року ознаменувалися прийняттям нашою владою цілої купи потужних рішень по запобіганню корупції в громаді.
/
Абсолютне нехтування роботою з громадскістю та ЗМІ костянтинівських правоохоронців зашкалює. Якщо підняти всі наші сигнали та факти порушення законодавства, що ми давали у 2021 році — реакція від поліції була нульова. Хоча вона повинна реагувати і на публікації в газеті.
/
Від українського Христа до Сосюри та сонячних батарей Навіть починається це село (тепер Званівська громада) з екологічного вірша Володимира Сосюри (народився як раз 6 січня та малим мешкав тут): "Верби над Бахмуткою, Званівки сади, піснею я хуткою прилечу сюди…". 
/
Чи розуміє влада Костянтинівки, наскільки це відноситься до нашої громади? Чи пам’ятає, що у нас народився та виріс Олекса Тихий?
/
Подобное действо, что произошло «под ёлочку» вечером 31 декабря в здании Константиновского горсовета, навряд ли вспомнят старожилы. С прошлого века такого точно не было. Обычно в это время в исполкоме, уже порядком пропахшем винегретно-шампанским духом, сторожа, оставшись в одиночестве, начинают праздновать.
/
Знов і знов наша Констаха доводить, що она «попереду планети всієї».
/
На допомогу працівникам культури та освіти
/
28 грудня виконком під голованням голови О.Азарова нарешті прийняв остаточне рішення “Про встановлення вартості проїзду в міських автобусах загального користування”: “Розглянувши звернення перевізників від 16.09.2021, з урахуванням громадських слухань, з метою приведення у відповідність тарифів на послуги з перевезення пасажирів у місь
/