Володимир Березін

Про таке

ДО КІНЦЯ ТЕРМІНУ ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПО НОВИХ ВУЛИЦЯХ КОСТЯНТИНІВКИ ( 2 ЖОВТНЯ) ЗАЛИШИЛИСЯ ЛИЧЕНІ ГОДИНИ.  Що приунилі кацапузі? Закінчується ваша епоха. Нарешті через кров, смерть, руйнування пробивається, повертається до нашого краю справжня, українська Донеччина.
/
Ось це зараз з'явилося на сторінці однієї з наших шкіл, як робота з дітьми по історії нашого краю он-лайн. Знайдіть у всіому цьому хоч слово про Українську Костянтинівку.
/
Не буде в Костянтинівці держави, доки наші вулиці не будуть відображати реальну УКРАЇНУ, а не ту, яку нам віками нав'язували її вороги.
/
Засідання Комісія з упорядкування найменувань вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів
Нарешті, 1 червня, розпочала свою роботу в нашій громаді Комісія з упор
/
Про неї в Інтернеті ще замало(може українскою?).  Але на цьому тижні вона його(Інтернет) підірвала! Дівчина з нашої Костахи стала депутатом Берлінського парламенту!
/
До уваги всіх, хто цікавиться історією та культурою Донеччини!
/
«Перед Різдвом 1867 року, 22 грудня (за новим стилем 3 січня 1868 р.), під солом’яною стріхою, в селі Торській Олексіївці (або Шаховій) Бахмутського повіту, побачив світ Божий.
/
Молодший сержант Андрій Іванін на псевдо «Сєдой» загинув 17 листопада 2022 року в бою з окупантами біля селища Білогорівка на Луганщині.
/
Сьогодні важлива дата в історії літературної Донеччини.
/
Здається, що це, порівняно з нашими «монстрами-мегаполісами», невеличке містечко увібрало в себе всю історію та природу якщо не Галичини, то Опілля.
/
Щойно нам зателефонував друг редакції, відомий громадський діяч, керівник Пласт Краматорськ та ГО Культурно-освітня фундація "Лібері Лібераті" - Максим Потапчук.
/
На жаль О.Рослов, як керівник Костянтинівської військової адміністрації не пройшов нашу перевірку на антиОПЗЖ. На День Державності Донецька обласна військова адміністрація рекомендувала всім громадам Донеччини розмістити в себе на сайтах головних державників на їх теренах.
/
Іноді здається, що работа тебе, як журналіста ось для цього й потрібна... Щойно від обстрілів фашистсько-рашистських окупантів загинув ще один костянтинівець.
/
В цю суботу 19 лютого, до нашого міста завітала вкрай неординарна людина — музикант, спортсмен, блогер, мандрівник Дмитро Щебетюк. «Незапрошений експерт з натхнення» — назвали його працівники Костянтинівського краєзнавчого музею, який відвідав Дмитро.
/
В цю неділю, 13 лютого, в офіс Костянтинівського Центру природних технологій завітала цікава людина — Станіслав Крупаж (Чехія). Цій молодий, але досвідчений фоторепортер (пройшов від Алтаю, Афганістану до Бейруту та Сомалі) зараз по завданню журналу "Шпігель" працює на Донеччині.
/
Щось ніяк не може наша молода команда міської влади відійти від застарілих методів роботи – замилювання очей, імітації бурхливої діяльності і т.ін.
/
Сьогодні багато працівників бюджетної сфери Костянтинівки почали свій робочий день з акції на майдані перед Палацом культури та дозвілля: нове свято День Єднання під лозунгом - “Єднаймося заради спокою та миру в Україні!”.
/
28 січня провела своє чергове засідання Громадська рада при нашому місьвиконкомі.
/
«Вибиті шибки, двері, немає даху та все навколо поросло чагарниками – все, що залишилося від будинку Тихих в селі Їжевка, де 95 років тому народився Олекса Тихий – зараз це Костянтинівська громада…», — так починалися в ці дні репортажі, присвячені нашому видатному земляку по загальноукраїнських каналах телебачення.
/
Алло! Пане Олеже Анатолійовичу, ви дивитеся сайт міської ради? - хочеться запитати міського голову.
/