Человек и Закон

Про таке

Роботу 102 призупинили через артилерійських обстріли та бомбардування з боку окупаційних військ Росії. Тож публікуємо альтернативні номери.
/
Поки в Україні триває захворюваність від респіраторної хвороби COVID-19, примусова вакцинація створила чимало суперечностей правового змісту для роботодавців і найманих працівників. Людей відсторонюють від роботи та не виплачують заробітну плату.
/
Трьох мешканців Костянтинівки викрито в серії крадіжок і грабежів з приватних будинків. Менше ніж за місяць зловмисники скоїли щонайменше вісім злочинів на півночі регіону – у Краматорську, Слов’янську, Бахмуті, Часів Ярі. З метою конспірації викрадачі працювали «наїздами», пересувалися за складними схемами.
/
Поки в Україні триває захворюваність від респіраторної хвороби COVID-19, примусова вакцинація створила чимало суперечностей правового змісту для роботодавців і найманих працівників. Людей відсторонюють від роботи та не виплачують заробітну плату.
/
Господарським судом Донецької області відкрито провадження за позовом Костянтинівської окружної прокуратури про визнання недійсним договору оренди приміщення дошкільного навчального закладу вартістю 27,5 тис грн та зобов’язання звільнити його та повернути громаді.
/
Алло! Пане Олеже Анатолійовичу, ви дивитеся сайт міської ради? - хочеться запитати міського голову.
/
Абсолютне нехтування роботою з громадскістю та ЗМІ костянтинівських правоохоронців зашкалює. Якщо підняти всі наші сигнали та факти порушення законодавства, що ми давали у 2021 році — реакція від поліції була нульова. Хоча вона повинна реагувати і на публікації в газеті.
/
Материалы в рубрику «Глас народа», в последнее время, часто приходят не в виде писем, а в виде телефонных звонков. На прошлой неделе мы получили крик души от соседей по подъезду одной из пятиэтажек.
/
Проблема порушень нормального співжиття з боку окремих сусідів є дуже болісною темою, про яку варто говорити, писати звернення і скарги, не боятися розголосу.
/
26 листопада Артемівський суд виніс вирок по резонансній справі (ми неодноразово писали) - кримінальному правопорушенню проти життя та здоров'я людини — нанесення умисних легких тілесних ушкоджень.
/
Часто ми згадуємо про права людини. Але нерідко забуваємо про певні обов’язки, що має кожна людина перед природою та суспільством. Цілком серйозно говорив Маленький Принц: «Ми відповідальні за тих, кого приручили!» Іншими словами, ми реально є відповідальними за тварин, коли перебуваємо в соціумі.
/
18 листопада відбувся черговий рейд спеціальної групи, яка була створена ще наприкінці березня цього року, по точках продажу цигарок без акцизної марки та спиртних напоїв невизначеного походження — “лівої горілки” чи якогось шмурдяку, що продають на розлив, отруюючи місцеве населення. 
/
В Україні 8 листопада набув чинності Закон щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив Європейського Союзу у сфері охорони тваринного та рослинного світу. Багато вимог стосуються безпосередньо тих, хто утримує домашніх тварин.
/
На території обслуговування ВП № 2 Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області 25.11.2021 стартувала щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
/