Соб. корр.

Про таке

Почесні громадяни міста Чернігова
Ми підіймали це питання зі всіма владами Костянтинівки - від ригівської, опзж до сучасної, військової.
/
У нашій "провінційній мами" ювілей!
/
Начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко та керівники громад сьогодні, 20 квітня, провели нараду по ключовим питанням роботи населених пунктів в умовах війни.
/
Сьогодні у сквері Театральному зібралися представники практично всіх релігійних конфесій нашої громади, щоб разом провести молебень за перемогу нашої зброї, за те, щоб рашисти пішли з нашої землі, щоб перестали вбивати дітей та стариків, щоб наступив мир на нашій Богом даній українській землі.
/
Увага - завтра 5 березня (субота) о 10.00 у сквері "Театральний" відбудеться молебень за мир і припинення війни! Будуть присутні представники всіх конфесій нашої громади. А сьогодні 4 березня о 12.00 в церквах пройшли, як сказано на сайті міськради "молебні про мир та захист Української держави".
/
Друзі, продовжується збір допомоги військовим та ТерОбороні. ТерОборона вже неймовірна - більше тисячи людей йдуть і йдуть. Куди слати допомогу:  Військовим можна допомогти в ліцеї - Ломоносова, 146. Територіальній обороні - в штабі Цивільного спротиву - Ціолковського, 19.
/
В місті Костянтинівка, Донеччина йде збір допомоги військовим та місцевому загону Територіальної оборони. В понеділок, зранку 28.02.2022 р. чоловік похилого віку (пішки!) прийшов у Костянтинівський ліцей, щоб віддати частку зі своєї мізерної пенсії на допомогу військовим.
/
Щойно в 14.50 закінчилася 24-ї сесія Костянтинівської міської ради 7 скликання: https://www.youtube.com/watch?v=sGU6jtDcv5M
/
Щойно закінчилася позачергова сесія Костянтинівської міськради. Яка сама по собі була коротенка - 20 хвилин, але те, що на неї сталося - надзвичайно.
/
Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу опублікував результати дослідження інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч мешканців. Рейтинг враховує сорок показників та показує інституційну привабливість ТГ у минулому році.
/
Главного показателя, который мы ждем со дня на день (это было большой радостью предыдущей волны эпидемии), - ноль заболевших, мы еще не достигли.
/
А с ним уехала и наша надежда иметь хоть какое-нибудь высшее учебное заведение на территории Константиновки.
/
Ми спробували - а ви вирішуйте: треба таке чи ні. В редакції "Провінції" вечером у п'ятницю, коли хтось розігріває сауну, хтось мчить на заміську віллу, хтось утрамбовується на дивані, зібралися активні мешканці Костянтинівської громади, щоб обговорити останні новини.
/
Увага - в цій момент у прямий трансляції проходить звіт міського голови за 2021 рік.
/
Щойно закінчилося засідання виконавчого комітету міської ради.  Нарешті керівництво громади спромоглося прийняти рішення (див.нижче)- скільки буде коштувати проїзд у міському транспорті. Ви не повірете, але це 9 гривен!!!
/
Ахтунг - зустріч перенесено на четвер 30 грудня. Час та місце тіж самі. Заголовок не змінюємо, бо тоді не відкриються старі ссилки.     Нарешті дочекалися! Після великої перерви буде зустріч міського голови та журналистів.
/
Эпидемия ковида, как и ожидалось, с наступлением холодов пошла на спад.
/
На території обслуговування ВП № 2 Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області 25.11.2021 стартувала щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
/
Зараз Артемівський суд буде виносити вирок по кримінальній справі щодо домашнього насильства.
/