Память

Про таке

Новина про це стала як той холодний душ. Не за яких обставин і близько собі не змогли б такого уявити, але... Після кількох років боротьби з тяжкою хворобою Сірануш Арутюнян-Бозоян пішла у засвіти.
/
Іноді здається, що работа тебе, як журналіста ось для цього й потрібна... Щойно від обстрілів фашистсько-рашистських окупантів загинув ще один костянтинівець.
/
«Їсти, їсти…» - промовляє одиноке худорляве дівчисько з похиленою до низу головою, ні від кого не вимагаючи – ні від батька, матері, а так – у простір…». 
/
27.11.2021 в малом зале горисполкома представители армянской общины города провели мероприятие, посвященное Дню памяти жертв глодоморов в Украине.
/
27 листопада Україна вшановує День пам'яті жертв голодомору
/
Шикарний флеш-моб влаштував Ігор Кобвой Резенко в День гідності та свободи. Тож, активні та свідомі костянинівці, в своїй невеличкій кількості, відзначили цю дату та вшанували пам'ять загиблих. Захід відбувся в сквері афганців, біля Пам'ятного знаку загиблим за незалежність України.
/
80 лет назад Константиновку на два года оккупировал враг, а почти 8 лет назад новые фашисты сделали это на два месяца. Давайте проведем аналогию и будем также бороться с российскими оккупантами, как боролись с немецкими!
/
Не стало поэта, моего старого приятеля. Я дважды привозил его в наш город, где мы делали его творческие вечера. Может быть кто-то его вспомнит...
/
Росія зробила свою справу — тепер всі свята, присвячені другій світовій війні, сприймаються з її поганим присмаком. 9 травня, 6 вересня — завжди говорили “Ні війні!”, та ось Росія сказала “Так!”.
/
Відшуміли одні з головних державних свят. Ми писали про Дні Прапора та Незалежності, а в останню неділю серпня наша громада, як і вся держава відзначила День пам’яті захисників України.  Все було щиро та гідно.
/
Сьогодні для нашої громади значний день. В цей день у 1943 році її було остаточно звільнено від гітлерівців. З цієї нагоди пройшли урочисті заходи.
/
Сьогодні, у ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЗАХИСНИКІВ, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, вся країна з вдячністю згадала загиблих героїв. Саме 29 серпня в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі.
/
Пишеш про нього і розумієш, що все це не так і не про нього. Бо він нетрадиційний, не форматний. Бо, насправді, він є уособлення тих, кого знищила радянська влада. Він якби прийшов звідти, з тих років супротиву (він чітко назвав термін у своєї останньої книзі - 1917-1959).
/
Внаслідок раптової хвороби помер Олександр Добровольський. Втрата приголомшила. 6 серпня він потрапляє з важким інсультом у лікарню міста Слов’янська. 8 серпня там помирає. Вічна пам’ять.
/