Праздники

Про таке

Під час війни в Україні, в країні не діють деякі норми Кодексу законів про працю, які передбачають вихідні дні у державні свята. І це правильно — святкувати будемо вже після нашої перемоги. І головними святами будуть — військові.
/
В такий час живемо — в країні війна. Редакція не працює, газета, ясна річ, не виходить. Але то все тимчасове та перемога обов’язково буде за нами, бо інакше не може бути, і кожен москаль-загарбник відповість за скоєне!
/
У нашій "провінційній мами" ювілей!
/
У ніч з 23 на 24 квітня 2022 року в Україні відзначатимуть свято Світлого Христового Воскресіння (Великдень), яке традиційно збирає велику кількість вірян у культових спорудах через проведення нічних богослужінь та участь у релігійних обрядах.
/
Сьогодні, 22 січня, костянтинівці відзначили День Соборності України. Захід, організований місцевою владою, відбувся поміж пам'ятних бюстів Тарасу Шевченко та Лесі Українки. Що біля будівлі з ЦДіЮТ і міського управління освіти.
/
С открытием главной Константиновской новогодней елки, намеченным на 19 декабря, в громаде начинается череда рождественско-новогодних праздников.
/
Шикарний флеш-моб влаштував Ігор Кобвой Резенко в День гідності та свободи. Тож, активні та свідомі костянинівці, в своїй невеличкій кількості, відзначили цю дату та вшанували пам'ять загиблих. Захід відбувся в сквері афганців, біля Пам'ятного знаку загиблим за незалежність України.
/
Ми вже звикли, що наша міська влада щось таке проголосить супер патріотичне, а потім з’ясовується, що це “бла-бла-бла”. Так було з оголошенням про створення на місці колишнього пам’ятника Леніну меморіалу Соборності України.
/
Як зазначив заступник командира з морально-психологічного забезпечення, “захід організували у зв'язку з успішним виконанням завдань за призначенням у складі угрупування військ “Південь” та повернення до пункту постійної дислокації у місті Костянтинівка”. 
/
Шановні колеги! Співробітники! Дорогі студенти!
/
Історія Комунального закладу «Костянтинівський медичний коледж» почалася у 1931 році, коли була створена у місті фельдшерсько-акушерська школа. Перший випуск було здійснено у 1935 році в кількості 35 чоловік помічників лікаря, у 1936 році вже було випущено 90 медсестер і фельдшерів.
/
І нехай пригорає у поціновувачів “руського миру” в одному місці. Бійці нацгвардії, з підрозділу “Донбас”, що очолювали ходу на День незалежності України, не лишились осторонь і підтримали український тренд — “Слава України — Героям слава, Україна — понад усе! Путін — х...ло”
/
В понеділок, 23 серпня, костянтинівці відзначили державне свято — День Державного прапора України. Прапор на флагшток біля будинку дозвілля підняли діти загиблого героя України Сергія Ісаєва — Ісаєви Тімофей і Марія, та старший солдат ЗСУ, військовослужбовець Сергій Федчак.
/
І нехай пригорає у поціновувачів “руського миру” в одному місці. Бійці нацгвардії, з підрозділу “Донбас”, що очолювали ходу на День незалежності України, не лишились осторонь і підтримали український тренд — “Слава України — Героям слава, Україна — понад усе! Путін — х...”
/