Наш край

Про таке

Засідання Комісія з упорядкування найменувань вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів
Нарешті, 1 червня, розпочала свою роботу в нашій громаді Комісія з упор
/
Сьогодні, 15 травня, на День жертв політичних репресій в Україні, керівництво Дружківської військової адміністрації, яке за указом президента України керує Дружківською міською громадою (попереднє керівництво міста від партії ОПЗЖ втекло з Дружківки, залишив місто і своїх виборців на призволяще), Разом з нашими воєнними, які за
/
14 лютого керівництво Донецької області відмітило Міжнародний день книгодарування.
/
В цю неділю, 13 лютого, в офіс Костянтинівського Центру природних технологій завітала цікава людина — Станіслав Крупаж (Чехія). Цій молодий, але досвідчений фоторепортер (пройшов від Алтаю, Афганістану до Бейруту та Сомалі) зараз по завданню журналу "Шпігель" працює на Донеччині.
/
Завдяки проекту "АНТИПАЛ-22" журналісти "Провінції", ГО "Бахмат", вчителя та школярі новоселівської ЗОШ№9 7 січня відмітили Різдво у одному з самих мальовничих та корінних українських сіл Донечини - ЗВАНВЦІ.
/
Завтра ви ще зможете купити у реалізаторів "Провінцію", в якій ми даємо погляд на клаптик нашого міста "залетівшого" до нас блогера.
/
Любити природу - це означає любити свою землю, свій край. Любити – захищати, вивчати, досліджувати, знати! Саме з любові до рідної землі й формується почуття відповідальності, патріотизм.
/
Нещодавно ми вперше обстежили перспективний ландшафтний заказник "Іваградські печери", який знаходиться в декількох кілометрах від Бахмуту в сторону Зайцево та складається зі старого гіпсового родовища та балки де пересихає струмок.
/
Керівництво Донеччини визнало на карті області п’ять головних туристичних магнитів-цікавинок. І тільки одна громада може похвалитися, що на її теренах відразу два магніті — Костянтинівська.  Це Білокузьминівські крейдяні скелі та Регіональний ландшафтний парк «Клебан бик»!
/
Одним из самых спорных и долго рассматриваемых вопросов на последней сессии Горсовета оказался вопрос создания ландшафтного заказника местного значения «Дылеевская балка». Докладывал начальник Управления ЖКХ Д.Заварзин, который прочитал пояснительную записку создания заказника:
/
Привіт, друзі! То я не до вас, до них - тих кого чекав і, нарешті, побачив. Якщо зараз з ранку вийти до 1-го ставу, то кожен з вас може побачити неймовірне свято природи - приліт перезимувавших у чужих краях птахів.
/
В минулий четвер на базі Центру профрозвитку педагогічних працівників під керівництвом досвідченої освітянки Антоніни Годунової була проведена краєзнавча зум-конференція: “Мандруй, досліджуй, бережи, про рідний край свій розкажи!”.
/
Щойно нам подвонили з нашого музею і зтурбовано повідомили - до міськради прийшов лист з вимогою негайно виконати закон по декомунізаії та зруйнувати надпис "Наша цель - коммунизм!".
/
Робоча група при Донецькій ОДА запрошує мешканців Донеччини приєднатись до розробки бренду нашої області.
/