Школярі розбудовують майбутній простір для учнів

Опубликовано admin - Jan 24

Гурток шкільного соціального підприємництва ЕкоВарня у Костянтинівській школі №3 виграв грант на створення сучасного простору для розвитку своїх компетенцій. Створено макет майбутнього простору для учнів, що відвідують гурток шкільного соціального підприємництва ЕкоВарня у школі.  Під цю ініціативу віддали кабінет хімії. Підприємливі юнаки та дівчата починали свою діяльність з ручок, які виготовляли з макулатури. Нині їхній асортимент розширився. Із залишків тубуса вони роблять підставки для олівців та ручок, із недописаних зошитів – блокноти. Також хочуть робити пенали з джинсів.

«Ми спочатку думали, що з продажів будемо збирати гроші на швацьку машинку. А потім подалися на грант і виграли його. У дітей є бажання створити собі простір, де їм було б комфортно проводити майстер-класи. Також замовили швацьку машинку та інше обладнання для роботи», – розповіла заступниця директорки Костянтинівського ЗЗСО №3 Олена Давідова.

Директорка третьої школи Вікторія Шубіна також додала, що у тепер вже колишньому кабінеті хімії переклеїли шпалери, пофарбували стіни та батареї, купили жалюзі й оновили освітлення. У рейтингу екошкіл України, з-поміж понад півтори тисячі навчальних закладів, Костянтинівська школа №3 увійшла у топ-25. Цьогоріч діти вперше зароблені кошти витратили не тільки на матеріал, а й на покупку. Вони придбали дві фотозони.

Антикризисний Медіа центр.