Євгена Шаповалова відзначили у Донецькій ОДА

Опубликовано moderator - Feb 21
Printer Friendly, PDF & Email

14 лютого керівництво Донецької області відмітило Міжнародний день книгодарування. Представникам органів державної влади, місцевого самоврядування, громадським організаціям області було передано сертифікати на книжки, які отримали позитивний відгук обласної Комісії з питань сприяння розвитку вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження, та були надруковані у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету.

Один з таких сертифікатів та срібний значок (“Герб України – 30 років незалежності”) отримав голова Товариства ім.О.Тихого Євген Шаповалов. Обладміністрація підтримала видання першого примірнику журналу, який він заснував та упорядкував “СТЕП/STEP” НЕСКОРЕНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ДОНБАС. Що ми знаємо про Донбас? (Історія, постаті, культура, мистецтво)”.

Тепер цей журнал, разом з іншими книжками, представленими в ОДА, будуть передані до бібліотек, освітніх та наукових закладів. Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації П.Кириленко визнав: “Ця література становить великий читацький, а ще більший – дослідницький інтерес. Я вітаю авторів та дякую їм за вагомий внесок у нашу спільну справу зміцнення українського слова та української літератури на Донеччині.

Літературна українська Донеччина має видатні імена в минулому і, впевнений, матиме видатні імена у майбутньому. А ми всіляко допомагатимемо поширенню українського слова...”.

Важливе, що цю нагороду Євген Олексійович отримав напередодні Дня рідної мови і це не даремно — він віддає їй свою енергію та велику частку життя.

Редакція “Провінції” вітає нашого друга з нагородою та відзнакою і бажає йому подальших творчих успіхів.

Всім, кого цікавить цей важливий для нашого краю журнал — вчителів, істориків, краєзнавців, патріотів України, просимо звертатися в редакцію для його отримання.

Редакція “Провінції”.