На жаль, Олег Анатолійович не захотів збирати всіх представників ЗМІ міста (їх менше, ніж на одній руці) та 21 грудня дав перше інтерв’ю “Класному радіо” (якого, до речі, немає в Інтернеті). Ми вважаємо, що нашим читачам буде цікавим узнати, що він там сказав.
Голова громади звітував по зробленій роботі після приходу до влади:
1. В місті не одна, а дві ялинки. За що подякував начальнику управління культури О.Хоменко.
2. Зменшився травматизм на тротуарах та шляхах Костянтинівки під час ожеледі, не дивлячись на те, що був погодний фарс-мажор та попередня влада практично не підготувала місто до зими.
3. На сьогоднішній день весь виконком, вся ця машина рухається у вірному напрямку — провели дві апаратні наради. Зимовий період вже зрозумілий — ставимо питання підготовки до весни. Це стосується парків, скверів, планування міста.
Про кроки на 2021-й:
1. У різдвяні свята залучаємо мешканців до обговорення пропозицій по зміні генплану — які парки, території та як треба розвивати. Зберемо і будемо затверджувати та реалізувати.
2. Головний напрямок — реорганізація та об’єднання в одну тергромаду. На 1 січня ми з селами вже будемо однією громадою, єдиним цілим.
3. Планувати на один рік міський голова не має права — розвиток може тільки, якщо на 5-10 років. Та й кожен міський проект щонайменше на 1,5 року...
Щодо порівняння Костянтинівки з іншими містами:
Він відмовився від цього: “Для мене це не показник. Наша громада (Костянтинівка -forever!) має бути першою! Я не хочу щоб нас з кимось порівнювали, кажучи, що десь ліпше, а у нас не так/ Я хочу щоб казали, що в Костянтинівці краще. І це наша мета”.
Про воду:
Верховна Рада спочатку проголосувала зобов'язати Кабмін включити до проекту бюджету 800 тис. грн. на ремонт 2-го Донецького водогону, але коли треба було проголосувати за виділення грошей — не проголосували. Але він буде над цим працювати: “Треба зняти напруження щодо поривів. Коли зупиняється 2-й Донецький водогін і потім відновлюється водопостачання, у нас місто починає страждати від збільшення тиску у трубах і появив нових поривів. План був — ремонт 2-го Донецького водогону, щоб забезпечити безперебійне водопостачання. Щоб потім перейти до планування альтернативних джерел. Ми розглядаємо декілька проектів. Треба розуміти, що до нас приєдналася Білокузьминівка з суттєвою водною артерією. Ми будемо йти шляхом створення автономної структури, незважаючи на те — буде чи ні давати Верховна Рада гроші”.
Щодо вандалізму на святкових ялинках:
“Ми разом будуємо громаду і хочу, щоби наші мешканці не були в стороні, коли бачимо порушення. Я забезпечу конфіденційність! Якщо побачите — давайте сигнали. Покажіть, що вам не байдуже те, що руйнують наше місто!”.
З`їзд з південного шляхопроводу:
“Це питання коштів обласного бюджету. На це поки що не передбачено. Але за прогнозами буде дофінансовано десь в середині 2021 року. Будемо цього добиватися”.
Ці питання попросили колег з “Класного радіо” задати ми, дякуємо, що це зробили, але таке враження, що Олег Анатолійович не зрозумів про що йдеться:
— Чи буде у вас, як у попередників фонд заробітної плати (це ставка плюс премії та надбавки) в 3-4 рази вище, ніж у сусідніх містах:
— Щодо надбавки до зарплатні держслужбовця, то це 500 гривень. По доплатах і преміях до зарплатні, то все буде в рамках законодавства (начебто команда Давидова це робила в інших рамках — ред.). Якщо я буду заробляти ці гроші — це нормально. Це мій підхід. Я проти, щоб в Костянтинівці зарплатня була менше, ніж в інших містах...
— По відродженню рад мікрорайонів міста (це органи самоорганізації, які у нас були, в Новоселівці, наприклад, ще неформально існує голова):
— Я проти створення рад мікрорайонів! Проти поділу нашої громади! Проти поділу України! Але, якщо люди бажають, то можна буде створити старостинські округи. Але це бюджетні витрати.
Нагадуємо Олегу Анатолійовичу, що він обіцяв проводити щотижневі брифінги з самих важливих питань. Ми, по досвіду, пропонуємо це робити по понеділках, тому що за вихідні багато чого коїться. А ще щомісяця запрошувати представників поліції, еко-інспекції та важливих структур.
До речі, міський голова обіцяв регулярно приходити на Класне радіо. Так може туди теж іншим ЗМІ приходити? Класне радіо не було проти.
За матеріалами “Класного радіо”.