Учора, нарешті, поліціянти вилучили безакцизні цигарки та якийсь шмурдяк із незаконного кіоска

Опубликовано admin - Nov 19
Printer Friendly, PDF & Email

Учора, під час рейду спеціальної групи, яка була утворена ще навесні цього року, до складу якої входять представники фінансового відділку міськвиконкому, громадськості, поліції та ЗМІ, вперше (!) був вилучений незаконний товар, який був проданий при контрольній закупці.

Зазвичай, за рейд, а це десь 4-5 годин роботи, група встигає об'їхати десь сім (плюс / мінус) точок, зафіксувати незаконну торгівлю контрафактом, скласти протоколи, зафіксувати факт продажу дзвінком на “102” та й на цьому все. Максимум, що погрожує власникові кіоску — невеликий штраф за адміністративною статтею. І вони працюють далі — продаються цигарки без акцизу, розливається отрута. Як то кажуть — хотіли чхати...

Але вчора, на сел. Червоний, батискаф роздягли по повній. На місце прибув власник батискафу Джавид (чесно скажу — цей чоловік викликає в мене симпатію — у нього конфіскували цигарки та якусь водяру, а він не втрачає почуття гумору; до речі — це той чолов'яга, у якого влітку, під час рейду, питали — “Кто твоя крыша?). В підсумку, було конфісковано 139 пачок цигарок без акцизу, та 4,5 літри якоїсь отрути.

Все це зайняло дуже багато часу, але воно було того варто. Залишилось лише прибрати той МАФ.

На зворотньому шляху навідалися у кіоск, що впритул стоїть до торговельного центра “Пасад” (колишній будинок побуту “Рубін”), що на центральному ринку. Після контрольної закупки, яка фіксувалась на відео, із віконця ларька нам продали дві цигарки поштучно та 0,5 літри спиртного напою невідомого походження в пластиковій пляшці.

Але в цьому випадку, на місце досить швидко прибув такий собі жвавий молодий чоловік на ім'я Владислав, який усім присутнім і розказав, що, типа яка така група, ідіть собі, ви не фіскали і не маєте права вилучати товар, тут приватна власність, цигарки належать продавчині, а в пляшці типа самогон для полоскання горла, номера банкнот не переписані і т. ін.

Однак зазначимо, що факт продажу зафіксований, протокол складений і в будь-якому випадку відповідальність треба бути нести. І то вже інша історія, до якої треба готуватися — писати запити та отримувати додаткову інформацію — хто ж тут людям горлянки “лікує” від похмілля...

Подробиці — читайте у середу, в паперовій Провінції.

Відео з рейду дивіться на ютуб-каналі Провінції - не забуваймо підписатися та натиснути дзвоник.

Власн. інф.