«Ляха – геть!»

Опубликовано moderator - Jul 26
Printer Friendly, PDF & Email

Під таким лозунгом 20 липня пройшла акція учасників АТО та ООС під стінами обладміністрації в Краматорську. «Ми готові відразу звідси розійтися, але при одних умовах – керманич області вийде та скаже – Ляха головою ВЦА Слов’янську не буде!», — відразу визначилися організатори акції. 

Заступник голови ОДА, який вийшов до мітингувальників, запропонував виділити ініціативну групу та провести бесіду з головою ОДА. «Не турбуйтеся, – відповіли керівники акції стурбованим учасникам, — ніхто до нього не піде. В нього ноги не хворі, нехай приходе сюди сам, подивиться нам в очі та відповість на одне питання – ЧОМУ ВИ ТАЩИТЕ СЕПАРАТИСТА НА ГОЛОВИ ВІЙСЬКОВО-ЦІВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ??? Ви забули, що таке — честь, справедливість? Як Ви можете плювати на нас, топтати пам'ять загиблих? Якщо ми почуємо “ні” – то буде нова акція, більш агресивна!». 

Основна теза виступаючих: 

«Слов’янськ – символ цієї війни, з нього почалася війна. Тут загинуло 70 чоловік. Але зараз голова ОДА, який сам не був на фронті, хоче поставити попореднього керманіча міста – зрадника, на якому кров вбитих у Слов’янську у 2014 році, на фінансові потоки!». 

Активісти Дружківки попередили: 

«Ми ляжемо біля виконкомів наших міст і такі, як гнатенки, ляхи, аксьонови не зайдуть у військово-цивільні адміністрації!».
Голова ОДА до мітингуючих так і не вийшов. Тому учасники попередили, що якщо В.Ляха призначать головою ВЦА, то це буде сигнал до більш рішучих дій. Акцію назвали «попереджувальною» і вона закінчилася гаслами та запаленням чорно-червоних фаєрів. 

Соб.кор.