Сучасна війна з російськими окупантами

Про таке

Учора, 12 жовтня, колектив військового оркестру 10-ї Гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” дав шикарний саунд біля Костянтинівського краєзнавчого музею. А потім іще — і в самому музеї. І це було, скажімо так, - круто!
/
Нехай ждуть на нас під під'їздом, І чекають на смерть вороги. Нехай рішення прийнято з'їздом, І на нас надягли ланцюги.
/
Минулої суботи, 9 жовтня, наша військова частина А0641, яка розташована на території Костянтинівської тергромади, провела свій перший, після повернення, захід - День відкритих дверей.
/
16 вересня відзначив свою сьому річницю заснування народжений у вогні війни, але народжений перемагати, 90-й Десантно-штурмовий батальйон (окремий аеромобільний батальйон) імені Героя України старшого лейтенанта Івана Зубкова (90 ОАеМБ, пп В1611) у складі 81-ї аеромобільної бригади.
/
Відшуміли одні з головних державних свят. Ми писали про Дні Прапора та Незалежності, а в останню неділю серпня наша громада, як і вся держава відзначила День пам’яті захисників України.  Все було щиро та гідно.
/
Під таким лозунгом 20 липня пройшла акція учасників АТО та ООС під стінами обладміністрації в Краматорську. «Ми готові відразу звідси розійтися, але при одних умовах – керманич області вийде та скаже – Ляха головою ВЦА Слов’янську не буде!», — відразу визначилися організатори акції. 
/
22 червня в Костянтинівської Центральної бібліотеці учасники бойових дій сучасної російсько-української війни зібралися, щоб обговорити ситуацію у ветеранському русі, питання взаємодії з місцевою владою, що можна зробити для громади, і що громада може зробити для ветеранів.
/
HMS означає “Корабель ЇЇ Королівської Величності”, а далі вже назва - “Захисник”. Англійці великі законники та традиціоналісти. Це я до того, що і 100 і 200 років тому у них HMS Defender вже плавав. Спочатку парусник, а вже потім і пароплав.
/
"Маріуполь безвозвратно втрачено для «руССкого мира». Такої кількості місцевої молоді та людей на марші патріотів, на честь визволення Маріуполя від російської окупації ми давно не бачили", — пише приазовська преса про цей день.
/
За ініціативою учасника АТО, ветерана українського руху за Незалежність, члена ВО "Свобода" Ігоря Резенко (Ковбой) школи та дитячі садочки Костянтинівської громади (в т.ч.
/
Всім, хто знав Сергія, важко згадувати день, коли він загинув. Не було слів, була тільки неймовірна біль від втрати. Але нам треба йти далі. І нести його прапор, прапор України, яка назавжди в серці.
/
Ми не благали в них пощади І не просили припинити. Ми зуби стисли й не кричали, Пішли до бою, їх валити. Ми не хотіли щось казати. А просто брали - та стріляли, Не говорили їм стояти. А просто брали - та вбивали. Ми не ішли за славним боєм, І пафосу степного не шукали.
/
Як завжди, перед Новим Роком редакція “Провінції” разом з друзями з Товариства ім. О.Тихого, ВО “Батьківщина” відвідала наших хлопців “на нулі”.
/