У цивільній обороні костянтинівської громади та “АНТИПАЛУ” спільні задачи

Опубликовано moderator - Feb 14

Хвиля ковіду "косить" ряди учасників проекту "АНТИПАЛ-2022", але ідея боротьби з палінням рослинних залишків та сам проєкт просуваються.

2 лютого учасники проєкту зустрілися з керівником Відділу з питань надзвичайних ситуацій, оборонної та мобілізаційної роботи Костянтинівської міськради, головою депутатської Постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, регулювання земельних відносин, бюджету, інвестиційної діяльності, агропромислового комплексу Єфремовим Леонідом Борисовичем.

Ми розповіли про головні цілі та завдання проекту та Центру "АНТИПАЛ" (збір даних по цьому напрямку та використання їх у просвітницькій, та природоохоронній діяльності).

Леонід Борисович зацікавився, підтримав проєкт та ідею провести зібрання на цю тему всіх профільних служб та установ. Він запропонував провести зустріч на базі Центру "АНТИПАЛ", тобто в 9-й школі на Новоселівці. Також досвідченого керівника цивільної оборони зацікавило використання у роботі по знаходженню вогнищ дрону, який отримали по проєкту його учасники.
Попередня дата зустрічі — кінець березня. Починаємо готуватися.

Відзначимо, що Антикризовий медіацентр (Краматорськ) підтримав пропозицію провести у них зустріч на тему: "Обговорення проблем паління листя, очерету та стерні на Донеччині та ідеї створення Центру "АНТИПАЛ". Дата — 24 лютого (четвер) на 15.00.

Переговорили та отримали підтримку голови краматорської ГО "Фонд розвитку громади" Станіслава Черногора, під керівництвом якого нещодавно було реалізовано проєкт «Чисте повітря для України». Є плани по співпраці. Також підтримали ідею зустрічі та погодилися прийняти участь ГО "Нова Дружківка", керівник Сергій Пронкін, які виконують проєкт “Компост – друге життя опалого листя”. Проект, як і наш, підтримав Міжнародний Фонд Відродження. ЗАЛУЧАЙТЕСЯ!

Керівництво проекту “АНТИПАЛ-2022”.