За одержання хабаря заступнику начальника одного з відділів Державної міграційної служби загрожує до 10 років за ґратами

Опубликовано moderator - Feb 14
Printer Friendly, PDF & Email

Донецькою обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 36-річного співробітника Державної міграційної служби, який обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).

Нагадаємо, що у серпні 2021 року до одного з міських відділів ДМС України в Донецькій області звернулась мешканка м. Дружківки щодо вирішення питання про перебування на території України її сина, який є громадянином Вірменії.

Заступник начальника відділу повідомив жінці, що її син перебуває в Україні незаконно та підлягає видворенню за її межі із забороною подальшого в'їзду. Проте, посадовець запропонував «вирішити» вказане питання за 8 тис грн. Наразі за клопотанням прокуратури обвинуваченого відсторонено від займаної посади.

Досудове розслідування здійснювалось слідчими ТУ ДБР, розташованого у м. Краматорськ за оперативного супроводу ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури