Начальника ВТ відділу Костянтинівського УГГ В’ячеслава Афоніна нагороджено Орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно)

Опубликовано admin - May 20

В’ячеслав Афонін, начальник виробничо-технічного відділу Костянтинівського УГГ, загинув під час захисту нашої країни у червні 2022 року. Нещодавно, в День матері, його мати — Ніна Сергіївна, отримала від командування сина Орден “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно). Про це повідомляється на офіційному сайті компанії “Донецькоблгаз”.

“Слава завжди був відданим справі. Спочатку на роботі в міськгазі, потім на службі. Ще в січні він сказав мені, що буде справжня війна. На мої сльози та благання повернутися коротко казав: “А хто як не я, мамо?”. Боровся за справедливість, чесність”, — говорить 72-річна мати.

“Обійняла його і сказала, що завжди чекатиму вдома”, — пригадує останню зустріч з сином Ніна Сергіївна.

В’ячеслав пішов до Бахмутської тероборони напередодні повномасштабного вторгнення. Міцно стояв на варті, допоки під час виконання бойового завдання два ворожих танки не виїхали прямо на їхній підрозділ...

“Матері загиблого нашого колеги ми висловлюємо глибокі співчуття. Життя нещадно випробовує нас, але ми сподіваємося, що ця нагорода стане символом вдячності і поваги до величезного жертовного внеску, який зробив її син”, — зазначає Голова правління АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» Вадим БАТІЙ.

За матеріалом новин "Донецькоблгазу"