Фестиваль "З країни в Україну" відвідав Константинівку

Опубликовано moderator - Nov 03
Printer Friendly, PDF & Email

Ще один тур Фестивалю "З країни в Україну" відбувся у місті Константинівка. Захід пройшов у парку, який відвідала велика кількість жителів міста. Люди з цікавістю брали участь у майстер-класах, а також чудово провели час на вечірньому концерті, насолоджуючись українською музикою

Міські активісти були долучені до організації масштабного фестивалю, і вони постарались на славу. Місто вогнів -  так звучить концепція фестивалю Костянтинівки, адже фестиваль проводився в мальовничому осінньому парку, сповненому осіннього багряного листя та вогнів сцени. Перед сценою запалили величезне багаття, а міський ансамбль влаштував вогняне-шоу, яке вразило навіть тих, хто вже бачив таке не один раз.

Важливо, що мета даного фестивалю - нагадати людям про те, яка з нас прекрасна країна, показати все, що вона унікальна, відкрити її нові межі та збільшити любов до нашої Батьківщини. Програма фестивалю складена так, щоб гармонійно поєднати цікавий відпочинок, духовний розвиток та отримання нових знань.

У день фестивалю було проведено чимало різноманітних майстер-класів, де діти та молодь могли відкрити для себе справжні українські ремесла. А також переконатись, що народні промисли - це не архаїзм, а захоплюючі справи, які дозволяють розкрити таланти та отримати справжнє задоволення від процесу. Найкориснішою частиною програми були експрес-курси з надання першої допомоги, а також пізнавальна програма з практичної хімії та фізики – захоплюючі хімічні реакції при поєднанні речовин, а також фізичні можливості побутових предметів та способи економії електроенергії у сучасному побуті.

Ввечері відбувся концерт українських рок-гуртів “Nesprosta”, “Шосте чуття”, “Тері Фао”, “Zapaska» “Роялькіт”, “Ot Vinta”. Атмосфера була неймовірною: артисти максимально викладалися, люди – відкривалися та отримували справжнє задоволення від української музики. Не дарма ж цей захід робиться людьми для людей. Тільки так у жителів міст, які відвідує “З країни в Україну” залишається бажання продовжити знайомство з усім українським - історією, культурою, літературою та музикою.