На цьому місці (квартал на стиці вулиць Горького і Жовтневої), у далекому 1908 стояв будиночок, де народився Василь Гайворонський. Виходець із пролетарського середовища, він правдиво відобразив життя шахтарського і робітничого Донбасу у 20- 30‑х роках. Багатоповерхова забудова 1970-80‑х змінила обличчя району. Але Слава Господу цей «куточок Гайворонського» виглядає майже так, як і за життя нашого знаного земляка.
Нагадуємо, що 15 січня об 11 годині в приміщенні Костянтинівської гімназії (вул Шмідта, 72) відбудуться літературні читання пам’яті Василя Андрійовича Гайворонського.
Бредіхін І. В., викладач КПЛ.
Почти тот же перекресток на улице Горького сегодня. Во времена Гайворонского гужевые повозки не были редкостью...
Почти тот же перекресток...
Вот так посмотришь со стороны... Каждый день у нас лошади скачут по перекресткам. Да... если быть немножко точнее, то на второй фотографии пересечение улиц Горького и Трудовой - это совсем не тот перекресток. И желтенький домик выпуска 57 года...
"Багатоповерхова забудова 1970-80‑х змінила обличчя району. Але Слава Господу цей «куточок Гайворонського» виглядає майже так, як і за життя нашого знаного земляка." А давайте снесем нафиг бахатоповерхову забудову 70-80х ну и 50х тоже... и будем на лошадях ездить на работу! А? И будем бога хвалить за то, что он не дал снести тот заброшенный дом на первом фото, возле которого постоянное болото, камыш растет и комары плодятся (это посреди жилого массива), и за то что последняя бахатоповерхова будивля строилась у нас в конце 80х. А груды мусора, что останутся после этих зданий, назовем Корпаты!