У Костянтинівці відбудеться відкриття сезону міського парку відпочинку

Опубликовано admin - Apr 20
Printer Friendly, PDF & Email

29 квітня костянтинівці зможуть відвідати захід приурочений до відкриття весняно-літнього сезону міського парку культури та відпочинку. Святкування почнеться з десятої години ранку.

Парк "Ювілейний", день міста Костянтинівки, 2013 р. Фото з архіву редакції.

Розпочне свято яскрава концертно-гральна програма «Ми починаємо…». Захід буде включати виступи вихованців ЦДЮТ. Також на території парку будуть розміщені різноманітні локації. На екстрим-майданчику усі бажаючи зможуть відчути себе туристами та полазити по канату, за бажанням навчаться в’язати вузли тощо. Можна буде спробувати себе у якості стрілка із луку та арбалету, також діятимуть спортивні та гральні майданчики, працюватиме виїзна торгівля. «І саме в цей день розпочнуть свою роботу атракціони для дітей та дорослих. Вони будуть платними. Найдешевший квиток коштуватиме – 5 грн., а найдорожчий – 30 грн.» – розказала директорка об’єднання парків та кінотеатрів Костянтинівської міської ради Інна Ягмурова.

Після відкриття парк буде працювати щоденно з одинадцятої до дев’ятнадцятої години окрім понеділка та вівторка. Також для більш комфортного перебування у зоні відпочинку налагоджено роботу WI-FI.

Юлія Дерека, Антикризовий медіа-центр