"Уберіть костянтинівську владу" - лист О.Ткача до Президента

Опубликовано Berezin - Oct 31
Вложение Size
44199784_262014994514459_3429578316963643392_n.jpg (193.01 КБ) 193.01 КБ

 

ПРЕЗИДЕНТУ  УКРАЇНИ

ПОРОШЕНКО Петру Олексійовичу

Від громадянина України

ТКАЧ  ОЛЕКСАНДРА  ІВАНОВИЧА,   22. 10. 1956 р. н.

Голова ГО «Костянтинівський Центр Учасників Бойових Дій

І Волонтерів АТО»

 

                                ЗВЕРНЕННЯ

 

                    ШАНОВНИЙ ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТ!

 

 

 

         За дорученням групи громадян міста, які мають патріотичні почуття, яким небайдуже майбутнє країни, які мають активну громадянську позицію, та особисто від себе, як від учасника бойових дій, який захищав цілісність і незалежність України від місцевих сепаратистів та російської інтервенції, -

 

 

                                                                                      ЗВЕРТАЮСЬ до Вас, як до Президента України, як до Гаранта Конституції України, з причин того, що:

 

 

 

         В місті Костянтинівка Донецької області Конституція України не дієЦинічно і спрямовано порушена стаття 141 Конституції України.

 

 

 

         Сталося так, що в зв’язку з великим лихом, яке впало на нашу неньку-Україну, місто Костянтинівка Донецької області, опинилося поруч межі розмежування з «лугандонівськими» посіпаками. І тому, що місто Костянтинівка розташовано в Донбасі, який у 2014 році став центром сепаратистських заворушень і російської агресії, внаслідок зрадницької позиції президента-втікача Януковича, який, на превеликий жаль мав великий вплив на Донецький регіон країни, то зрозуміла річ, що практично весь керівний апарат Костянтинівського міського самоврядування (Голова, міська рада, міськвиконком), - були членами ПР (Партії Регіонів), лідером якої був зрадник України, Янукович.

 

 

 

         В 2015 році, по всій країні, згідно Конституції України (стаття 141), відбулися Вибори в сільські, селищні, міські, районні та обласні Ради місцевого самоврядування. В деяких місцях, в зв’язку з сепаратистським заворушенням і російською агресією, військовим станом, а саме у населених пунктах по межі розмежування, була призначена військово-цивільна адміністрація.

 

 

 

         Військово-цивільна адміністрація повинна була призначена і в місті Костянтинівка Донецької області. Тому, Вибори в Костянтинівську міську Раду не проводилися, і згідно Положенню про Військово-цивільні адміністрації, і закінченню дії своїх повноважень (згідно Конституції України), - Костянтинівський міський Голова та депутати міської Ради повинні були скласти свої повноваження. 

 

 

 

         І тут Конституційна складова закінчується…

 

 

 

         І згідно Конституції України, - містом керують самозванці, які тільки-но прикриваються прапором України, і чинять безвладдя під іменем України.

 

 

 

         Що саме парадоксально, - їм це добре вдається, бо керуючи громадою міста, вони підпорядковують собі місцеві владні структури (СБУ, поліцію, прокуратуру, суд) !!! (???)

 

 

 

         Міський Голова, - обраний в 2010 році від ПР (Партії Регіонів). Діючий.

 

 

         Міська Рада, - 40 депутатів. Обрані в 2010 році. Склад: 35 членів від ПР (Партії Регіонів); 4 члена від КПУ (Комуністична Партія України). - Діючі!!!!  (???)

 

 

         Голова міської Ради, - обраний в 2010 році, від ПР (Партії Регіонів). Діючий! (?) 

 

 

 

         Ми, свідома частина городян, не можемо зрозуміти: як це так? – Партій цих, вже скільки років нема в Україні, а в місті Костянтинівка, Донецької області, - є. І до речі, - вони владарюють в місті.

 

 

 

         Ми не можемо зрозуміти? – Партія Регіонів визнана антиукраїнською і заборонена в Україні. А в місті Костянтинівка Донецької області Партія Регіонів керує містом.

 

 

 

         У нас, свідомих городян виникає питання: невже ми, місто Костянтинівка Донецької області, та громада міста, - ізгої України? Бо громадянам міста не надали права в 2015 році висловити своє волевиявлення. Кинули напризволяще, - не утворив Українську державну військово-цивільну адміністрацію і згідно Конституції України не провели Вибори в міську Раду.

 

 

 

         Вже 8 (вісім) років в місті Костянтинівка Донецької області царює одна команда від забороненої в Україні Партії Регіонів. Чому «царює»? Тому, що, згідно Конституції України, повноваження органів місцевого самоврядування складають 5 (п’ять) років. А у Костянтинівці Донецької області, як посіли на трон Голова міста та когорта депутатів так і «сидять» вже вісім років, і царюють.

 

 

 

         Закони України для них не Закони, бо вони представляють ту політичну силу, яка визнана антиукраїнською. Лідер якої є ворог України.

 

 

 

         І, як ми, свідомі громадяни міста Костянтинівки Донецької області розуміємо, що вони і не мають права представляти Владу України.

 

 

 

         Ми, чудово розуміємо, що усі розпорядження, усі дії нелегітимного керівництва міста, згідно Конституції України, - є нелегітимні. А це означає, що місто Костянтинівка Донецької області, уся його громада, живе по нелегітимним,  антиукраїнським законам.

 

 

 

                                                            ШАНОВНИЙ ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ!

 

 

 

 

 

         Від імені свідомих громадян міста Костянтинівки Донецької області, від свого імені, як Гаранта Конституції України, -

 

 

 

         ПРОШУ:

 

 

 

                         Відновити Конституційний лад в місті Костянтинівка Донецької області івернути місто Костянтинівка Донецької області в лоно неньки-України.

 

 

 

    З повагою:

 

 

    Голова ГО «Костянтинівський Центр Учасників Бойових Дій і Волонтерів АТО»

 

 

ТКАЧ  О. І.