Що у нас, курва, з водопостачанням? А може щось із мізками?

Опубликовано Michael Razputko - Jan 22

Сьогодні вранці, 22 січня, о 9-й годині, подзвонив диспетчеру Слов'янського регіонального виробничого управління Компанії “Вода Донбасу”. На запитання — “коли нарешті в Костянтинівці буде вода, бо вже третя доба йде, а в крані хоча б щось зашуміло?”, диспетчер відповів — “ведутся ремонтные работы, сегодня воду точно не ждите”. А коли буде — та біс його зна...

Вся ця ситуація, звісно, бісить усе місто. Але жодного коментаря у ФБуці про те, що хтось кудись дзвонив та щось узнав — не побачив. Суцільне диванне скиглення та ругань.

Навіть відомий та досить популярний серед мешканців міста наркоман та розповюджувач наркотиків, що в даний час знаходиться в розшуку поліції, висунув геть безглузду конспірологічну версію про змову “Води донбасу” та приватним малим бізнесом — мовляв, воду відключають навмисно, щоби питну воду люди купували у підприємців.

В костянтинівці частина мешканців вже призвичаїлась до того, що їм вода подається за графіком. І вони вже прийняли це за норму. “Хай хоча б так, ані ж ніяк...”

Зазначу, що в Конституції, принаймні, зазначено:

  • право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім’ї (ст. 48);
  • право на охорону здоров'я, медичну допомогу і медичне страхування (ст. 49).

Та:

Екологічні права - це нова, раніше не закріплювана на конституційному рівні група прав людини, яка забезпечує потреби в безпечному навколишньому середовищі (ст. 50):

  • право на безпечне для життя і здоров'я оточуюче середовище і на відшкодування заподіяного порушенням цього права шкоди.

Але, замість дотримання Конституції України та інших нормативних актів, які порушує це комунальне підприємство “Компанія “Вода донбасу”, ці діячі із гордістю пишуть на своєму сайті, який, до речі, з нормального домену “voda.dn.ua” переїхав у комерційну зону — “donvoda.com(на кому наживаємось, панове?) - що їм вже 92 роки!

92 роки, а трубу полагодити не можуть. То, як у Булгакова, - “какой-то позор!”.

Якщо коротко передивитися оті 92 роки — репресії, голодомор в Україні, війна, розруха, знову голод, п’ятирічки та застій — нічого гарного та світлого не було. І не треба казати про ковбасу та морозиво. Бо навіть зараз ще такі знаходяться — “какую страну просрали...” За часів СРСР води теж в крані не було, а батареї були холодні. За полиці в крамницях взагалі не кажу...

А знаходяться й такі, що кажуть — “Зачем Януквовича выгнали, вот и получите,“Путин лучший президент” і “Росия наше всьо!”. І голосують потім на виборах або за Жопоблок, або за Зелених.

Тож, як влучно висловився Дмитро Чекалкин — “проголосували щоби ПОРЖАТЬ, але зараз у них немає що ПОЖРАТЬ”.

А на додаток ще й воду відключили...

Вітаю!

Михайло Разпутько.