Наше ОПЗЖ бажає бути справжніми патріотами. Допоможемо?

Опубликовано Berezin - Feb 21

Може наша фракція ОПЗЖ, що на сесії заявила о відданості Україні, її європейському курсу, національно-патріотичним цінностям та подібне, хоче доказати справами - що вони такі? Давайте їм допоможемо!

Нехай вони:

0. Те, що потребує напружена ситуація - створити постійно-діючий орган по взаємодії з військовими за участю чиновників, військових, учасників АТО/ООС, правоохоронців, громадських діячів, який буде займатися допомогою створенню підрозділів тероборони, формувань доровольців . Надати звання Почесні громадяни Костянтинівської громади загиблим у сучасній війні з Росією нашим героям посмертно.

1. Провести перевірку та відсторонити антиукраїнські(тобто проти Майдану, кіборгів і т.п.) налаштованих посадових осіб від держслужби, роботи в культурі та освіті. Організувати курси по патріотичному вихованню працівників культури, освіти, держслужбовців. З атестацією. 

2. Щотижня відвідувати передові позиції, вивчати потреби та допомогати.

3. У разі виїзду посадовим особам у відрядження за межі області - знаходити там могили бійців, що загинули на Донбасі та віддавати пошану. 

4. Забовязати обовязково на кожному службовому авто мати державний прапорець.

5. Зробити Костянтинівку українською візуально. Забовязати виконанувати законодавство про виконання зовнішньої реклами українською мовою. Прийняти рішення про заборону реклами з надписами російських населених пунктів.

6. Зробити потужною систему проведення читань, заходів - Олексиних, Рястових, Гайворонський, по Ренату Польовому, Анатолю Федю, по всіх наших земляках - видатних українців.У тому числі - живих, хто пройшов полон, героями АТО/ООС тощо.

7. Зробити обовязковими, але головне насиченими поїздки школярів на Хортицю. Кожному чиновнику обовязково побувати там за свої кошти.

9. Разробити екскурсійний маршут "КОСТЯНТИНІВКА-УКРАЇНСЬКА", по якому возити дітей, молодь, чиновників. Створити школу екскурсоводів, щоб школяри самі приймали та водили екскурсії.

10. Окрім "Вільного степу", підтримати та зробити фестивалем громади Мостфест, організувати фестиваль "КАЗКОВА ДОНЕЧЧИНА".

11. Налагодити постійно-діючі стосунки з громадами Західної України, щоб контактували молодь та діти наших країв. Тому що Мертвечук, Путін та всі їх посіпаки постійно волають, що ми різні з галичанами.

19. Залучати місцевих учасників майданів до організації та проведення Днів Гідності, Днів памяти Небесної сотні тощо.

20. Створити символичні вежі запорізьких козаків по місцях, де є свідення, чи легенди їх існування.

21. Строго відслідковувати вивішування державного прапору (від торгівельних до розважальних закладів). 

22. Міської владі, разом з правоохоронцям робити щотижневі відкриті зустрічі с ЗМІ.