Михайло Разпутько

Про таке

На минулому тижні остаточно оформився “малюнок” позбавлення міських вищих чиновників від норовистої керівниці міським управлянням освяти Ольги Барабаш. Свідоцтво тому — два засідання комісії міськради по розслідуванню  інциденту з нібито побиттям телефоном очільницею міськуо свого заступника В.Маслова.
/
Тільки-но і лишається що жартувати, бо насправді картина не дуже весела.
/
Сьогодні, 16 вересня, в кабінеті секретаря Костянтинівської міської ради Д.Коржикова відбулось чергове засідання комісії з розслідування інциденту, який мав місце на початку серпня - коли очільниця міського відділу освіти Ольга Барабаш побила мобільним телефоном свого заступника — Маслова.
/
25 серпня відбувся черговий рейд проти торгівлі тютюновими виробами без акцизу, пивом без ліцензії, та самогоном або горілкою на розлив. Перевірялися МАФи в різних кутках Костянтинівки. Склад перевіряючих: представники спеціальної комісії міськвиконкому, поліцейські, представники громадськості та ЗМІ. 
/
Шановні пані та пацанове, пристебніться, зараз я вам таку історію розкажу. Про наше життя-буття — хто з нами поруч живе, та яку рушницю треба купувати. Бо іноді лише зброя може допомогти, бо у сусідів ані совісті, ані якихось “червоних ліній” геть немає.
/
І нехай пригорає у поціновувачів “руського миру” в одному місці. Бійці нацгвардії, з підрозділу “Донбас”, що очолювали ходу на День незалежності України, не лишились осторонь і підтримали український тренд — “Слава України — Героям слава, Україна — понад усе! Путін — х...ло”
/
25 серпня відбувся черговий рейд проти торгівлі тютюновими виробами без акцизу, пивом — без ліцензії, та самогоном або горілкою на розлив. Перевірялися МАФи в різних кутках Костянтинівки. Склад перевіряючих: представники спеціальної комісії міськвиконкому, поліцейські, представники громадськості та ЗМІ.
/
Наприкінці минулого тижня, у п’ятницю, 16 липня, в Тихому сквері наші військові — з 10-ї гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» дали чудову виставу. І це був не просто виступ духового оркестру, як цьогоріч на МостФесті, хоча тоді вони відіграли просто чудово — то треба було чути та бачити!
/
Костянтинівський underground-фестиваль у вигляді арт-промислового The MostFest став іще кручє! Після дворічної перерви, цьогоріч він дуже вразив організацією та програмою.
/
Костянтинівський underground-фестиваль у вигляді арт-промислового The MostFest став іще кручє! Після дворічної перерви, цьогоріч він дуже вразив організацією та програмою.
/
Нарешті! Це відбулося! Начальник міськводоканалу Аркадій Демченко дав розпорядження, а його підлеглі знайшли на території підприємства, мабуть десь у кущах, бетонну кришку — аби закрити оту діру, що на в'їзді у двір будівлі міськвиконкому!
/
Нарешті! Це відбулося! Начальник міськводоканалу Аркадій Демченко дав розпорядження, а його підлеглі знайшли на території підприємства, мабуть десь у кущах, бетонну кришку — аби закрити оту діру, що на в'їзді у двір будівлі міськвиконкому!
/
Думка про сесію О.Куліка:
/
Сьогодні, 21 серпня, як і було анонсовано напередодні активістами, відбувся мітинг щодо проблеми з водопостачання міста, на який зібралось десь 300-400 мешканців Костянтинівки.
/
С 17 марта в Константиновке городской администрацией введены специальные меры по предотвращению возникновения чрезвычайной ситуации (ЧС) вследствие возможного распространения в городе острого респираторного заболевания, вызванного коронавирусом Covid-19.
/
Ось, нарешті, сьогодні ввечері отримали з відділення Нової пошти три примірники Безодні Влада Сорда. Два поїхали в редакцію, один — побратиму автора Володимирові Сизову (Лапші).
/
Конституцией Украины каждому гарантируется право на свободу мысли и слова, каждый имеет право свободно собирать, хранить, использ
/
В минувшую пятницу, после прошедшего над Константиновкой грандиозного ливня, хорошо залившего город, в результате чего без электричества осталось большое количество домостроений, в редакцию обратились жители р-на «Интернат» по поводу ведущихся ремонтно-строительных работ — реконструкции
/
Что делают пиндосы, живущие в своих деревянных домиках, во время продолжительного ливня? Правильно — греются возле каминов, потягивая вискарик, или смотрят очередной чемпионат по бейсболу. Что делаем мы? Правильно — ужинаем при свечах.
/
Информация о решении Юлии Кашиной отправиться следами святого библейского персонажа Иакова, когда мы дали в прошлом номере первую публикаци
/